Najnowsze
Odwołany trening Pogoni Szczecin! Piłkarze nie wyszli na murawę
Ekstraklasa
Spadkowicz z Ekstraklasy robi czystki w zespole! Trzech zawodników odchodzi za darmo
1 liga
Klub Ekstraklasy rozstaje się z dyrektorem sportowym! Ważna zmiana tuż przed letnim oknem
Ekstraklasa
Radomiak zaprezentował nowego trenera! Oto pierwsze słowa po ogłoszeniu
Ekstraklasa
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Można można trzeba dobrze zarządzać klubem i szkolić piłkarzy. W Bodo ilu obcokrajowców gra w drużynie???
Szkoda, że w tym gronie nie ma Mistrza Polski. Straszenie Crvena Zvezda było niepotrzebne. Ten klub to żaden potentat. Pokazało to: Pafos FC. Które kosztem Serbów weszło do Ligi Mistrzów. Więcej: wiary i odwagi. Mniej: strachu i lęku.
Problem jest ze Lech byl bardzo oslabiony transferami i kontuzjami i nie byl w stanie grac ny swoim zwyklym wysokim poziomie. Niestety nie wyszlo w tym roku ale jak wszystkie Polskie druzyny wejda w Lige Konferencji to bedzie ok z punktu widzenia rankingu i marketingowo. Poziom tej ligi moze nie jest wysoki ale napewno pomaga nam brac kroki do przodu.
Proponuję, żeby PZPN zgodnie z trendami nowoczesności zakazał gry polskim młodym piłkarzom U21 w ekstraklasie.
Ekstraklasa będzie zadowolona, bo zwolni się miejsce dla tańszych i „gotowych” imigrantów. A kadra ? No cóż, tu też z czasem trzeba imigrantów, trochę nowocześniej będzie. Inkluzywnie. Po co nam nasza młodzież, jak jest inna „młodzież”.. z Afryki.