Najnowsze w 2 Liga
Pomocnik opuścił Legię. Oto jego nowy klub
Młody pomocnik rozstał się z Legią Warszawa. Wiadomo, gdzie zagra.
Lider ligi pozyskał nowego zawodnika
Lider tabeli ma nowego piłkarza. Do polskiego klubu trafił 24-latek.
Wyjaśniła się przyszłość obrońcy polskiego klubu
Marcin Biernat podpisał nowy kontrakt z Podbeskidziem, do końca sezonu 2027/2028. Dodatkowo umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.
Wyznaczono termin zaległego meczu w Betclic 2. Lidze
Już wiadomo, kiedy odbędzie się zaległy mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Sandecją Nowy Sącz w ramach 17. kolejki Betclic 2. Ligi.
Sandecja Nowy Sącz testuje dwóch zawodników. Jeden jest związany z Wieczystą Kraków
Sandecja Nowy Sącz poinformowała o prowadzeniu testów dwóch piłkarzy, którzy mogą dołączyć do drużyny.
OFICJALNIE: GKS Jastrzębie ma nowego zawodnika
GKS Jastrzębie zaprezentował nowego członka swojej drużyny. Dotąd występował w czwartej lidze.
Zając w Zagłębiu
Zagłębie pozyskało kolejnego zawodnika. Do klubu dołączył 21-latek. Umowa z graczem została podpisana do końca 2027 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Hiszpański pomocnik opuścił polski klub
Hiszpan rozstał się z polskim klubem. Kontrakt 24-latka został rozwiązany za porozumieniem stron.
Zawodnik Pogoni Szczecin został wypożyczony
Piłkarz Pogoni Szczecin zmienił klub. Drugą część sezonu spędzi na wypożyczeniu.
Kontrakt rozwiązany. Sandecja Nowy Sącz wydała komunikat
Sandecja Nowy Sącz poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z jednym z zawodników. Doszło do tego za porozumieniem stron.