Gareth Bale dąży do przejęcia klubu, w którym mógł zagrać po odejściu z Realu Madryt. Nie będzie mu łatwo dopiąć swego.
Po opuszczeniu Królewskich w 2022 roku Walijczyk przeniósł się do Los Angeles FC. W Stanach Zjednoczonych spędził pół roku, po czym zakończył karierę piłkarską.
Jej końcówka mogła się jednak potoczyć zupełnie inaczej. Spekulowano, że Bale zamieni Hiszpanię na Walię i zagra w Cardiff City. Teraz chce zostać jego właścicielem.
Dziennikarze The Athleic ujawnili, że 35-latek stoi na czele konsorcjum dążącego do przejęcia klubu, który w minionym sezonie spadł z angielskiej Championship na trzeci poziom rozgrywkowy. Wystosowało już pierwszą ofertę kupna, ale ta została odrzucona. Bale i spółka nie zamierzają się jednak poddać.
Nie bez znaczenia dla Walijczyka jest z pewnością fakt, że urodził się w Cardiff. (MS)
Media: Ter Stegen uda się na kolejne wypożyczenie! Utytułowany klub ściąga Niemca
34-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w katalońskiej Gironie. Teraz wraz z jej trenerem uda się do Ajaxu Amsterdam w ramach kolejnego transferu czasowego.
Media: Enzo Fernandez porozumiał się z nowym klubem! Hitowy transfer coraz bliżej
Wygląda na to, Enzo Fernandez jest coraz bliżej przenosin na Santiago Bernabeu. Pomocnik porozumiał się z klubem ws. kontraktu i jest gotowy na zmianę otoczenia.