Zapadły pierwsze decyzje kadrowe w GKS-ie Tychy. Po sezonie 2025/26 dobiegły końca wypożyczenia czterech zawodników, którzy wracają do macierzystych klubów.
Pierwszy z nich to Kasjan Lipkowski, który trafił do GKS-u z Arki Gdynia w połowie czerwca 2025 roku.
Latem ub.r. Marcel Kalemba przeniósł się do GKS-u na zasadzie wypożyczenia z Górnika Zabrze. Problemy zdrowotne sprawiły, że wystąpił tylko w 10 spotkaniach.
Pozostała dwójka trafiła do Tychów w trakcie zimowego okna. Bartłomiej Barański przeniósł się do GKS-u z Lecha Poznań, a Jacek Wuwer został wypożyczony z KS-u Goczałkowice-Zdrój.