Przejdź do treści
WARSZAWA 05.06.2024
TRENING REPREZENTACJI POLSKI--- POLISH FOOTBALL NATIONAL TEAM TRAINING SESSION IN WARSAW
MICHAL PROBIERZ
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Reprezentacja Polski

Co z Michałem Probierzem po Euro 2024?

Reprezentacja Polski pod wodzą Michała Probierza wyraźnie nabiera kształtów i mecze kontrolne pokazały, że nie brakuje jej charakteru. Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie przyszłości obecnego selekcjonera i jak sam przyznał, wiele zależeć będzie od wyniku osiągniętego na mistrzostwach Europy.

Maciej Łanczkowski

FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Co z Michałem Probierzem po Euro 2024? To pytanie często pojawia się w sferze rozmów odnośnie reprezentacji Polski. W ostatnich latach stanowisko selekcjonera u nas jest dość dynamiczne i pojawiają się opinie, że w przypadku nieudanego startu Polski na Euro może dojść do kolejnej zmiany sternika w polskiej kadrze.

Prezes PZPN Cezary Kulesza odniósł się do tego tematu na antenie „Meczyki.pl”. 

– Co z przyszłością Michała Probierza w przypadku niepowodzenia? Trudno nam powiedzieć, co będzie później. Patrzymy na najbliższe mecze. Na ocenę przyjdzie czas po nich. Kibicujmy, by było jak najlepiej – powiedział Kulesza.

– Wyjście z grupy to cel, który postawiliśmy selekcjonerowi. Każdy trener chce wygrywać. Myślę, że on jest ambitnym człowiekiem i również chce to osiągnąć. To jest jednak piłka i wszystko zweryfikuje boisko – dodał.

Michał Probierz znowu musiał dokonać kilku zmian w reprezentacji Polski z powodu kontuzji.
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl
Źródło: Meczyki
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 28/2024

Nr 28/2024