Były reprezentant przejechał się po kadrze Polski! „To nie przystoi”
Polska przegrała 0:2 z Ukrainą w meczu towarzyskim na Tarczyński Arena we Wrocławiu
Polacy obie bramki stracili już w pierwszej połowie. Po zmianie stron nasi wschodni sąsiedzi nie dołożyli kolejnych trafień, ale Biało-Czerwoni również prezentowali mizerną formę w ofensywie.
Na kanale Meczyki krytycznie wypowiedział się były reprezentant Polski, Tomasz Kupisz. Tak ocenił grę ekipy dowodzonej przez selekcjonera Jana Urbana.
– Kiedy Ukraińcy przełamali spotkanie – strzelili na 1:0 i 2:0 to oni już panowali na boisko. Nie byliśmy w stanie nic stworzyć, mieliśmy teoretyczne posiadanie piłki, ale nic z tego nie wynikało.
Liczyłem na kilku zawodników, ale zawiodłem się. Zdecydowanie więcej oczekuję od reprezentacji. To nie przystoi. Nie wyglądało to dobrze. Jestem zawiedziony – powiedział Kupisz.
Duża kontrowersja w meczu Polek! Biało-Czerwonym niesłusznie anulowano bramkę? [WIDEO]
Reprezentacja Polski kobiet przegrała 0:2 z kadrą Francji w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-Czerwone trafiły do siatki Trójkolorowych, ale gol nie został uznany.
Bardzo słabo to wyglądało to fakt
ale trener chwali
I piłkarze też zadowoleni 😉
Po prostu zabrakło szczęścia 😉