Ambitnie i bez kompleksów Hannover 96 walczył dzisiaj o punkty z Bayernem Monachium. Do niespodzianki w stolicy Bawarii nie doszło i gospodarze zainkasowali komplet punktów.
Hannover 96 grał bardzo odważnie i goście mieli nawet swoje sytuacje do strzelenia gola. Jednak po pierwszej części gry utrzymywał się bezbramkowy remis.
W drugiej części spotkania konsekwentnie grający Bayern zdołał w końcu wyjść na prowadzenie. W 52. minucie Mario Mandzukić wykorzystał sytuację sam na sam. Nieco ponad dziesięć minut później Franck Ribery ustalił wynik spotkania na 2:0.
Całe spotkanie w barwach Hannover 96 rozegrał Artur Sobiech, który miał dzisiaj bardzo trudne zadanie grając na tak trudnym terenie.