Alvaro Arbeloa zakomunikował, że odchodzi z Realu Madryt. Był z nim związany od zakończenia kariery zawodniczej.
To znaczy od 2018 roku (a wcześniej przez siedem lat jako piłkarz). Początkowo w roli ambasadora klubu, potem trenera drużyn młodzieżowych, wreszcie szkoleniowca pierwszej.
– Odchodzę z Realu Madryt z ogromną wdzięcznością. […] Mam nadzieję, że nie będzie to pożegnanie i pewnego dnia tu wrócę – powiedział Hiszpan w trakcie konferencji prasowej.
Nowym szkoleniowcem Królewskich ma zostać Jose Mourinho. Arbeloa wykluczył dołączenie do sztabu Portugalczyka.
W sobotę Real Madryt rozegra ostatni mecz w bieżącym sezonie, ligowy, z Athletic Club. (MS)
Wczoraj Real Madryt w niecodzienny sposób poinformował oficjalnie o ofercie za Juliana Alvareza. Argentyński dziennikarz twierdzi jednak, że takiej propozycji ze strony Królewskich nie było.