1 Liga
01.06.2026 15:15
Ważni piłkarze zostają w Chrobrym! Nowe kontrakty podpisane
Głogowianie rozpoczynają budowę zespołu na kolejny sezon w 1. Lidze. Klub z Dolnego Śląska poinformował o przedłużeniu umów z Robertem Mandryszem, Kacprem Laskowskim oraz Mateuszem Ozimkiem.
Najnowsze w mateusz ozimek
16.08.2025 21:38
Miedź zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie. Zremisowała na wyjeździe z derbowym rywalem
Efektu nowej miotły jak na razie w Legnicy się nie doczekali. Miedź zremisowała na wyjeździe z Chrobrym Głogów 2:2.
02.07.2025 10:08
Ważny piłkarz zostaje w Chrobrym! Kontrakt przedłużony
Mateusz Ozimek będzie dalej grać w Chrobrym Głogów. Pomocnik przedłużył kontrakt do końca czerwca 2026 roku z opcją jej przedłuzenia o kolejny rok.