Najnowsze w ekstraklasa
Czy duński pomocnik trafi do PKO Bank Polski Ekstraklasy?
Sammy Skytte może przenieść się do polskiej Ekstraklasy. Duńczykiem jest wolnym agentem, ale nie narzeka na brak ofert.
Górnik Zabrze prowadzi zaawansowane rozmowy ws. pozyskania 21-letniego napastnika. „Sytuacja dynamiczna”
Już niebawem Górnik Zabrze może dokonać kolejnego zimowego wzmocnienia. Wicelider Ekstraklasy pracuje nad sprowadzeniem nowego napastnika. Wybrańcem jest Borisław Rupanow z Lewskiego Sofia. Z doniesień Tomasza Włodarczyka dowiadujemy się, na jakim etapie znajdują się negocjacje.
Media: Holenderski klub obserwuje stopera Legii
Środkowy obrońca odejdzie z Legii? Interesuje się nim obecny wicelider ligi holenderskiej.
Słowak zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy
Słowacki zawodnik zmienił klub wewnątrz polskiej ligi. To definitywny transfer gotówkowy.
OFICJALNIE: Były snajper Lechii i Wisły podjął decyzję w sprawie przyszłości
Luis Fernandez od lipca pozostaje bez klubu. Były snajper Wisły Kraków i Lechii Gdańsk podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości, o czym poinformował w mediach społecznościowych.
Pogoń walczy o szybsze sprowadzenie pomocnika
Pogoń Szczecin walczy o pozyskanie 27-latka jeszcze w zimowym oknie transferowym. Według doniesień medialnych, Portowcy przygotowali konkretną ofertę.
Transfer Drągowskiego coraz bliżej! Wiadomo kiedy zjawi się na obozie w Turcji
Czterokrotny reprezentant Polski wkrótce zostanie ogłoszony nowym golkiperem łódzkiego Widzewa. We wtorek po przejściu testów medycznych piłkarz ma podpisać kontrakt.
Widzew szykuje duży transfer. 3 miliony euro na stole
Widzew Łódź nie zwalnia tempa na rynku transferowym. Klub z al. Piłsudskiego jest gotów sięgnąć głęboko do kieszeni, by wzmocnić skład.
Media: Bruk-Bet Termalica szuka wzmocnień. Bramkarz Slovana na radarze
Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgląda się za wzmocnieniami przed rundą wiosenną Ekstraklasy. Na radarze beniaminka znalazł się bramkarz Slovana Bratysława.
Co z kontraktem Aleksandra Wyganowskiego w Legii?
Umowa Aleksandra Wyganowskiego wygasała już w czerwcu. Okazuje się jednak, że została ona automatycznie przedłużona.