Najnowsze w Polska
Kacper Tobiasz chce odejść z Legii! Trwają negocjacje z klubem z Ekstraklasy
Kacper Tobiasz chce opuścić szeregi Legii Warszawa. Klub i agenci piłkarza szukają mu nowego pracodawcy. Toczą się rozmowy z jedną z drużyn z Ekstraklasy.
Ile wnosili zmiennicy Mikaela Ishaka do Lecha Poznań?
Lech Poznań wczoraj zamknął zimowe okno transferowe, ogłaszając pozyskanie napastnika. Kolejorz wypożyczył na pół roku Mario Gonzaleza, który ma być zmiennikiem Mikaela Ishaka.
Wyjaśniła się przyszłość obrońcy klubu 1. Ligi
Klub 1. Ligi przedłużył kontrakt z 19-letnim Senegalczykiem do końca czerwca 2028 roku. Środkowy obrońca na stałe dołączy do kadry pierwszej drużyny Miedzi Legnica.
Co z nowym napastnikiem w Legii? Kolejny kandydat skreślony z listy
Legia Warszawa cały czas nie pozyskała nowego napastnika w trakcie zimowego okna transferowego. Dla Wojskowych wzmocnienie tej pozycji było priorytetem, liga wystartowała, a nowego snajpera jak nie było tak nie ma.
Piłkarz Ekstraklasy zapłaci za transport kibiców na mecz wyjazdowy
Maciej Rosołek, piłkarz Piasta Gliwice, za pośrednictwem klubowych mediów ogłosił, że pokryje koszty transportu kibiców swojej drużyny na najbliższy mecz wyjazdowy.
O co walczy Jagiellonia Białystok w tym sezonie? „To będzie nasz sukces”
Jagiellonia Białystok jutro rozpocznie rywalizację w fazie pucharowej Ligi Konferencji. Mistrzowie Polski zmierzą się z TSC Baćka Topola w play-offach. O co walczą Pszczółki w tym sezonie?
Ishak nie będzie już osamotniony! Lech potwierdza wypożyczenie napastnika
Zgodnie z zapowiedziami, Lech Poznań wypożyczył do końca sezonu Mario Gonzaleza z FC Famalicao.
Kulesza zapowiada doping. Wielka zmiana na meczach kadry
Cezary Kulesza zapowiada zorganizowany doping na domowych meczach reprezentacji. Prezes PZPN ogłosił pilotażowy projekt dla kibiców.
Patryk Załęczny odchodzi ze Śląska. Kto nowym prezesem?
Patryk Załęczny lada moment przestanie pełnić funkcję prezesa Śląska Wrocław. Kto zostanie jego następcą? O tym zadecyduje konkurs.
Kolejne kłopoty beniaminka? Znów zalega z płatnościami
Lechia Gdańsk w 2025 r. bardzo dobrze poczyna sobie w PKO BP Ekstraklasie. Jeśli jednak chodzi o organizację klubu z Trójmiasta, nic się nie zmieniło. Biało-zieloni znów zalegają z płatnościami, co może wkrótce na gdański klub sprowadzić kolejne kłopoty.