Najnowsze w Polska
Puszcza Niepołomice w półfinale! Jak wypadli podopieczni Tomasza Tułacza? [OCENY]
Puszcza Niepołomice wygrywa 2:1 z Polonią Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski. Oto noty, które przyznaliśmy graczom Żubrów.
Dogrywka wyłoniła ostatniego półfinalistę Pucharu Polski
W ostatnim ćwierćfinale Pucharu Polski Polonia Warszawa podjęła Puszczę Niepołomice. Awans do półfinału uzyskali goście.
Problem Lecha Poznań przed nadchodzącym meczem z Pogonią?
Już w nadchodzącej kolejce PKO BP Ekstraklasa Lech Poznań zagra w hitowym starciu przeciwko Pogoni Szczecin. Występ jednego z kluczowych piłkarzy stoi pod znakiem zapytania.
Łukasz Piszczek wraca do gry
Niebawem Łukasz Piszczek znów wybiegnie na boisko. Wróci do reprezentowania dawnej drużyny.
OFICJALNIE: Luis Mata opuszcza Zagłębie Lubin na zasadzie wypożyczenia
Luis Mata pożegnał się z Miedziowymi polską Ekstraklasą. Gracz Zagłębia Lubin został wypożyczony do jednej z drużyn ligi kazachskiej.
Marciniak i Lasyk nie posędziują w najbliższej kolejce Ekstraklasy
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił obsadę sędziowską na najbliższą, 23. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wśród wyznaczonych arbitrów nie ma Piotra Lasyka i Szymona Marciniaka.
Bartosz Kapustka: W takich meczach potrafimy udźwignąć presję
Legia Warszawa pokonała wczoraj Jagiellonię Białystok w ćwierćfinale Pucharu Polski 3:1. - Wyszliśmy zdeterminowani, aby wygrać i tak się stało. Zasłużyliśmy na zwycięstwo - mówił po spotkaniu Bartosz Kapustka, kapitan Wojskowych.
Media: PZPN wzywa sędziów na nieplanowane szkolenie!
Echa wczorajszych decyzji zespołu sędziowskiego w meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok wciąż nie milkną. Polscy arbitrzy mają odbyć dzisiaj... dodatkowe szkolenie!
Piotr Lasyk i Szymon Marciniak tłumaczą swoje decyzje! „Być może piłka dotyka ręki Szkurina, ale nie mam dowodu”
Piotr Lasyk i Szymon Marciniak byli gośćmi programu specjalnego na kanale Meczyki, w którym objaśniali swoją interpretację i decyzje podjęte w kontrowersyjnych sytuacjach w meczu Legia – Jagiellonia.
Skrzypczak po meczu z Legią: Słyszałem z trzysta wersji, dlaczego nie było karnego
Jagiellonia Białystok przegrała w ćwierćfinale Pucharu Polski z Legią Warszawa 1:3. Mecz stoi w cieniu kontrowersji sędziowskich. Głos po spotkaniu zabrał Mateusz Skrzypczak, obrońca mistrzów Polski.