Przejdź do treści
Berlin, Germany, 29th June 2024. Gianluigi Donnarumma of Italy reacts during the UEFA European Championships Round of 16 match at Olympiastadion, Berlin. Picture credit should read: / Sportimage EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or live services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. SPI-3208-0099,Image: 885877620, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Jonathan Moscrop / imago sport / Forum

Piłka Nożna

DLACZEGO AZZURRI BYLI BLADZI?

Upokorzeni Zagubieni między mistrzostwem Europy w 2021, a brakiem kwalifikacji do dwóch kolejnych finałów mistrzostw świata Włosi szukali prawdy oswojej reprezentacji. Już wiedzą, że nie taką chcieli znaleźć i co gorsza zobaczyć.

Redakcja

Czy to była najgorsza Italia wmoim życiu? – z takim pytaniem musiał zmierzyć się każdy tifoso po sobotniej porażce ze Szwajcarią. Poległa w zawstydzającym stylu, z opłakanymi statystykami, w meczu, w którym nawet nie potrafiła zdenerwować się nazły wynik i na własną słabość, która kazała widzieć przeciwnika silniejszym niż był w rzeczywistości. Oddała pole bez walki i ducha. – Tak, to była najgorsza Italia – przyznało większość kibiców. Gorsza niż wbarażach ze Szwecją w 2017 roku, niż w barażu z Macedonią Północną w 2022. Niezdolna do niczego. Tylko Gianluigi Donnarumma nie zasługiwał na grę w tej tragikomicznej kadrze.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 28/2024

Nr 28/2024