Przejdź do treści
FOT. JACEK STANISLAWEK / 400mm.pl

Polska Reprezentacja Polski

Z Lewandowskim coraz lepiej! Powinien zagrać przeciwko Austrii!

Roberta Lewandowskiego zabrakło w meczu przeciwko Holandii z powodów zdrowotnych, ale dużo wskazuje na to, że etatowy kapitan polskiej kadry będzie gotów na drugi mecz grupowy, w którym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Austria.

Maciej Łanczkowski

FOT. JACEK STANISLAWEK / 400mm.pl

Robert Lewandowski wskutek kontuzji mięśnia dwugłowego uda musiał odpuścić mecz przeciwko Holandii. Napastnik w ostatnich dniach był oszczędzany w treningach. Miał indywidualne zajęcia i sztab medyczny robi wszystko, aby jak najprędzej przywrócić „Lewego” do pełni zdrowia.

Michał Probierz po meczu z Holandią na antenie TVP Sport powiedział, że rekonwalescencja Lewandowskiego podąża we właściwym kierunku. Z dnia na dzień Robert czuje się coraz lepiej i jego mięsień się regeneruje.

Selekcjoner reprezentacji Polski wyznał, że jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, zobaczymy Lewandowskiego na murawie w meczu przeciwko Austrii. Pozytywne informacje dotyczą również Pawła Dawidowicza, który również powinien wyzdrowieć do meczu z Austrią.

Rehabilitacja Roberta Lewandowskiego idzie we właściwym kierunku. Powinien dojść do zdrowia na mecz z Austrią. Tak samo jest w przypadku Pawła Dawidowicza

Drugi mecz w grupie przeciwko Austrii będzie dla nas niezwykle ważny. Potencjalna wygrana przybliży nas do awansu z arcytrudnej grupy D.

Źródło: TVP Sport
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024