Przejdź do treści

Najnowsze w Polska

08.02.2025 14:36

„Turbo” wciąż działa. Kamil Grosicki nie ma sobie równych od czasu swojego powrotu do Ekstraklasy

Kamil Grosicki w wielkim stylu rozpoczął rundę wiosenną w PKO BP Ekstraklasie. Jest niekwestionowanym liderem Pogoni Szczecin, którą dźwiga na swoich barkach. Pełnego obrazu na temat jego wartości dostarcza jednak dopiero szersze spojrzenie na liczby notowane przez niego od momentu powrotu do Polski.

08.02.2025 14:04

Oficjalnie. Zawodnik lidera 1. Ligi wypożyczony

Piłkarz lidera 1. Ligi został wypożyczony do klubu z niższej klasy rozgrywkowej do końca obecnego sezonu.

08.02.2025 13:45

Walka o pierwsze zwycięstwo w 2025 roku! Radomiak – Śląsk [LIVE]

Radomiak Radom i Śląsk Wrocław ponieśli porażki na początku drugiej części sezonu, a teraz walczą o pierwszą wygraną w 2025 roku. Śledź wynik i statystyki na żywo.

08.02.2025 13:18

Na piłkarzy Lecha Poznań czeka duża premia. Ale tylko pod jednym warunkiem

Lech Poznań jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia tytułu mistrza Polski w tym sezonie. Karol Klimczak, prezes poznańskiego klubu, złożył klarowną deklarację dotyczącą premii dla drużyny.

08.02.2025 12:23

Górnik Zabrze pozyskał młodzieżowego reprezentanta Czech. Ostatnio grał w Lidze Europy

Młodzieżowy reprezentant Czech dołączył do Górnika Zabrze na zasadzie wypożyczenia ze Slavii Praga do końca obecnego sezonu. To 21-letni defensywny pomocnik.

08.02.2025 12:06

PZPN dokonuje wielkiego zakupu! Jest porozumienie

Polski Związek Piłki Nożnej osiągnął porozumienie w sprawie kupna budynku, w którym mieści się jego siedziba.

08.02.2025 11:35

Vadis Odjidja-Ofoe szczerze o odejściu z Legii. Przyznał się do błędu

Vadis Odjidja-Ofoe udzielił wywiadu, w którym poruszył wiele wątków związanych z jego grą i życiem w Polsce oraz odejściem z Legii Warszawa.

08.02.2025 10:36

Oficjalnie. Piłkarz Radomiaka wypożyczony

Zawodnik Radomiaka Radom zmienił klub. Dominik Banach został wypożyczony na drugą część sezonu do zespołu z 2. Ligi, Resovii.

08.02.2025 09:51

Oficjalnie. Z 1. Ligi do Stanów Zjednoczonych

Obrońca, który jesienią grał na zapleczu Ekstraklasy, zmienił klub. Dołączył do Austin FC II z 3. poziomu rozgrywkowego w USA.

08.02.2025 09:03

Polski napastnik podpisał nowy kontrakt

Napastnik z rocznika 2003 podpisał nowy kontrakt z polskim klubem. Umowa będzie obowiązywała od lipca 2025 do czerwca 2026 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 25/2026

Nr 25/2026