Najnowsze w Polska
„Turbo” wciąż działa. Kamil Grosicki nie ma sobie równych od czasu swojego powrotu do Ekstraklasy
Kamil Grosicki w wielkim stylu rozpoczął rundę wiosenną w PKO BP Ekstraklasie. Jest niekwestionowanym liderem Pogoni Szczecin, którą dźwiga na swoich barkach. Pełnego obrazu na temat jego wartości dostarcza jednak dopiero szersze spojrzenie na liczby notowane przez niego od momentu powrotu do Polski.
Oficjalnie. Zawodnik lidera 1. Ligi wypożyczony
Piłkarz lidera 1. Ligi został wypożyczony do klubu z niższej klasy rozgrywkowej do końca obecnego sezonu.
Walka o pierwsze zwycięstwo w 2025 roku! Radomiak – Śląsk [LIVE]
Radomiak Radom i Śląsk Wrocław ponieśli porażki na początku drugiej części sezonu, a teraz walczą o pierwszą wygraną w 2025 roku. Śledź wynik i statystyki na żywo.
Na piłkarzy Lecha Poznań czeka duża premia. Ale tylko pod jednym warunkiem
Lech Poznań jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia tytułu mistrza Polski w tym sezonie. Karol Klimczak, prezes poznańskiego klubu, złożył klarowną deklarację dotyczącą premii dla drużyny.
Górnik Zabrze pozyskał młodzieżowego reprezentanta Czech. Ostatnio grał w Lidze Europy
Młodzieżowy reprezentant Czech dołączył do Górnika Zabrze na zasadzie wypożyczenia ze Slavii Praga do końca obecnego sezonu. To 21-letni defensywny pomocnik.
PZPN dokonuje wielkiego zakupu! Jest porozumienie
Polski Związek Piłki Nożnej osiągnął porozumienie w sprawie kupna budynku, w którym mieści się jego siedziba.
Vadis Odjidja-Ofoe szczerze o odejściu z Legii. Przyznał się do błędu
Vadis Odjidja-Ofoe udzielił wywiadu, w którym poruszył wiele wątków związanych z jego grą i życiem w Polsce oraz odejściem z Legii Warszawa.
Oficjalnie. Piłkarz Radomiaka wypożyczony
Zawodnik Radomiaka Radom zmienił klub. Dominik Banach został wypożyczony na drugą część sezonu do zespołu z 2. Ligi, Resovii.
Oficjalnie. Z 1. Ligi do Stanów Zjednoczonych
Obrońca, który jesienią grał na zapleczu Ekstraklasy, zmienił klub. Dołączył do Austin FC II z 3. poziomu rozgrywkowego w USA.
Polski napastnik podpisał nowy kontrakt
Napastnik z rocznika 2003 podpisał nowy kontrakt z polskim klubem. Umowa będzie obowiązywała od lipca 2025 do czerwca 2026 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.