Najnowsze w Ekstraklasa
Kolejni zawodnicy na wylocie z Legii Warszawa! Podano dwa nazwiska
Legia Warszawa przygotowuje się do wielkich zmian w swojej kadrze. Następni gracze mają zmienić pracodawcę.
Górnik Zabrze pozyskał niemieckiego bramkarza
Tuż przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego, Górnik Zabrze pozyskał bramkarza. Do zdobywcy Pucharu Polski dołączył 23-letni Niemiec.
Media: Wieczysta finalizuje pierwsze wzmocnienie
Wieczysta Kraków przygotowuje się do swojej premierowej kampanii na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Pion sportowy klubu ze stolicy Małopolski finalizuje wypożyczenie zawodnika Widzewa Łódź.
Kapitan Widzewa odchodzi z klubu! Kontraktu nie przedłużono
Bartłomiej Pawłowski nie będzie dłużej graczem łódzkiego Widzewa. 33-latek kończy swoją drugą przygodę z Sercem Łodzi i od lipca stanie się wolnym zawodnikiem.
Transferowa ofensywa Górnika Zabrze! Trzech nowych zawodników wicemistrza Polski
Górnik Zabrze szykuje się na eliminacje do Ligi Mistrzów. Śląski zespół podpisał trzech nowych zawodników.
Oficjalnie: Szokujący transfer wewnątrz Ekstraklasy! Korona kupiła gracza wicemistrza Polski
To może być jeden z najbardziej zaskakujących ruchów transferowych tego lata w Polsce. Patrik Hellebrand odchodzi z Górnika Zabrze do Korony Kielce.
Oficjalnie: Górnik Zabrze sprowadza wielki talent! Chorwat przechodzi do wicemistrzów Polski
Trójkolorowi poinformowali o transferze Bruno Durdova z Hajduka Split. 18-latek podpisał kontrakt do końca czerwca 2029 roku.
Oficjalnie. Lech Poznań ogłosił swój transferowy hit!
Mateusz Lis został nowym bramkarzem Kolejorza. Piłkarz podpisał z mistrzem Polski kilkuletni kontrakt.
Mistrz szuka asystenta. Co z następcą Sindre Tjelmelanda?
Do startu letnich przygotowań Lecha pozostał niespełna tydzień. Wciąż jednak nie jest znany pełny skład sztabu szkoleniowego mistrzów Polski. Co słychać w Poznaniu w kwestii poszukiwań głównego asystenta Nielsa Frederiksena?
Media: Ważny piłkarz zostanie w Zagłębiu! Jest porozumienie ws. przedłużenia umowy
Coraz bliżej komunikatu ws. podpisania nowego kontraktu z Miedziowymi przez Mateusza Grzybka. Obrońca po dobrej rundzie wiosennej nadal będzie reprezentować barwy Lubinian.