Były reprezentant Anglii niezadowolony. „Rozczarowujące 1. miejsce”

Dzięki zwycięstwu nad Panama 2:0, reprezentacja Anglii wygrała rywalizację w grupie L. Zdaniem byłego gracza Synów Albionu, Gary Neville`a, jego młodsi koledzy nie mają jednak zbyt wiele powodów do satysfakcji.