Były reprezentant Anglii niezadowolony. „Rozczarowujące 1. miejsce”
Dzięki zwycięstwu nad Panama 2:0, reprezentacja Anglii wygrała rywalizację w grupie L. Zdaniem byłego gracza Synów Albionu, Gary Neville`a, jego młodsi koledzy nie mają jednak zbyt wiele powodów do satysfakcji.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element