W poniedziałek informowaliśmy, że kandydatem do zastąpienia Marcina Dorny w reprezentacji Polski U-21 jest Marcin Brosz z Górnika Zabrze. Jak się okazało, nie jest to jedyny fachowiec, którego łączy się z objęciem sterów młodzieżówki.
Wszystko, co najlepsze w turnieju o młodzieżowe mistrzostwo Europy, półfinały i finał, dopiero przed nami, ale już dziś można pokusić się o podsumowanie. Pod względem organizacyjnym jest to bowiem impreza przeprowadzona wzorowo, i nic już tej oceny nie...
Stało się! Reprezentacja Polski na pewno awansuje na szóste miejsce w najnowszym notowaniu rankingu FIFA, które zaplanowane jest na 6 lipca - informuje portal WP SportoweFakty.
Krzysztof Sachs złożył rezygnację z funkcji Przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych. - Uważam, że standard procesu licencyjnego został znacznie podniesiony i stał się jednym z najwyższych w Europie - napisał w oświadczeniu.
Reprezentacja Polski kobiet zajęła 30. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim zestawieniem Biało-Czerwone awansowały o jedną lokatę.
`
 
Euro 2016
 
 
 
kolejka
 
   
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji