Michniewicz: Ten mecz dał nam odpowiedź na wiele pytań

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017 09:18
Reprezentacja Polski do lat 21 zmierzyła się w niedzielę z Lechem Poznań w meczu sparingowym. Wygrał "Kolejorz", a zdaniem Czesława Michniewicza, trenera naszej młodzieżówki, spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim przyniosło mu sporo materiału do analizy.
Czesław Michniewicz był zadowolony ze sparingu z Lechem Poznań (fot. Łukasz Skwiot)


Młodzi Polacy w piątek pokonali Gruzinów w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy, dlatego Michniewicz dał w spotkaniu z Lechem pograć tym piłkarzom, którzy nie mieli do tej pory okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności.


- Cieszę się że udało się rozegrać spotkanie sparingowe z Lechem, liderem najwyższego poziomu ligowego w kraju. Jesteśmy po najważniejszym dla nas meczu, czyli starciu eliminacyjnym z Gruzją. Wiadome było, że nie zagramy w naszym optymalnym składzie. Lech był bardzo dobrym przeciwnikiem i był to idealny sprawdzian dla zawodników, których wprowadzamy do naszej reprezentacji - stwierdził selekcjoner.

- Bardzo się cieszę z tego spotkania kontrolnego, bo dało ono nam odpowiedź na wiele pytań. Mimo że przegraliśmy, mieliśmy wiele dobrych momentów i to cieszy - dodał.

Czesław Michniewicz odniósł się również bezpośrednio do występu młodych piłkarzy "Kolejorza".  - W kwestii samych lechitów to mogę powiedzieć, że Paweł Tomczyk zagrał poprawne zawody. Był aktywny, był pod grą i robił to co do niego należało. "Józiu" po wejściu zdynamizował naszą grę, miał również sytuacje, których szkoda, że nie wykorzystał. Z kolei "Guma" zagrał dobre spotkanie w Gruzji i wiadome było, że nie wystąpi od początku w niedzielnym meczu - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań
Michniewicz: Ten mecz dał nam odpowiedź na wiele pytań
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji