Dorna: Anglia to drużyna klasowa

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Czwartek, 22 Czerwiec 2017 09:02
- Jesteśmy świadomi siły rywala. Przez większą część przygotowań skupiamy się jednak na sobie - mówi selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski, Marcin Dorna, przed ostatnim meczem w fazie grupowej przeciwko Anglii.

- Planujemy niwelować atuty Anglii i przeciwstawić się im, a także postarać się wykorzystać słabe strony. Anglia ma szeroki wachlarz rozwiązań w ofensywie. Nie chce się rozwiązywać w tej odpowiedzi. To miało miejsce w rozmowach z zawodnikami. Anglia to na pewno drużyna klasowa i uniwersalna - dodał szkoleniowiec.

Dorna nie chciał również odpowiedzieć na pytanie o skład, w jakim wyjdą biało-czerwoni. - Na kształt wyjściowej jedenastki będzie również miała wpływ sytuacja zdrowotna poszczególnych zawodników - podkreślił.

Polacy w obu meczach szybko otwierali wynik, ale bardzo szybko tracili również prowadzenie. Jak do tego odniósł się trener? - Trzeba być bardziej skoncentrowanym. Specyfika tej grupy i trzy mecze, w których zespół otwierający wynik meczu nie wygrywa jest dość osobliwa. Na co dzień rola pierwszej bramki jest bardzo istotna - odpowiedział.

pgol, PilkaNozna.pl
źr. ŁączyNasPiłka
Dorna: Anglia to drużyna klasowa
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji