Dorna: Odpowiednio zareagować na porażkę

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Niedziela, 18 Czerwiec 2017 20:23

Młodzieżowa reprezentacja Polski znalazła się pod ścianą po porażce 1:2 ze Słowacją w pierwszym meczu mistrzostw Europy. W poniedziałek zespół prowadzony przez Marcina Dornę musi wygrać ze Szwecją, aby myśleć o awansie do półfinału. Selekcjoner polskiej kadry stwierdził, że jego drużyna wyciągnęła odpowiednie wnioski z inauguracyjnego spotkania.

U-21: Michniewicz powołał na mecz z Gruzją - KLIKNIJ!

- Myślę, że cały czas można mówić o tym, że jesteśmy dobrze przygotowani. Jutrzejszy mecz może być przejawem tego, że dobrze pracujemy. W piłce nożnej mecze można przegrać. Sztuką jest odpowiednio na to zareagować – powiedział Dorna. - Jesteśmy świadomi, że pierwszy mecz nie był taki, jakbyśmy chcieli, ale mieliśmy szanse, żeby zdobyć bramkę i zmienić scenariusz spotkania. Teraz najważniejsze jest jutrzejsze spotkanie. Poprzedni jest już tylko materiałem do analizy i wyciągnięcia wniosków. Wszystkie zespoły, które tu przyjechały są na dobrym poziomie. Na pewno nie obawiamy się rywali. W drużynie jest pozytywna energia, którą będziemy chcieli wykorzystać jutro na boisku – dodał selekcjoner polskiej reprezentacji.

Szwedzi w pierwszej kolejce Euro do lat 21 zremisowali bezbramkowo z reprezentacją Anglii. Ekipa Trzech Koron miała ogromną szansę na zwycięstwo, jednak w końcówce zawodów jeden ze szwedzkich piłkarzy nie wykorzystał rzutu karnego.

Poniedziałkowe spotkanie Polska – Szwecja rozpocznie się o godzinie 20:45. Mecz zostanie rozegrany w Lublinie.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Łączy nas piłka

Dorna: Odpowiednio zareagować na porażkę
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji