Stępiński: Potrafimy panować nad presją

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Piątek, 16 Czerwiec 2017 13:52

Nadszedł długo wyczekiwany przez kibiców dzień inauguracji młodzieżowych mistrzostw Europy. W swoim pierwszym meczu reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się w Lublinie ze Słowacją. Piłkarze selekcjonera Marcina Dorny deklarują, że presja związana z występami przed własną publicznością nie stanowi dla nich problemu.

Mariusz Stępiński - podobnie jak Karol Linetty i Bartosz Kapustka - ma już za sobą udział w mistrzostwach Europy seniorów (foto: Ł. Skwiot)

U-21: Michniewicz powołał na mecz z Gruzją - KLIKNIJ!

- Turniej we Francji jest za nami, ale nie jesteśmy jeszcze na tyle doświadczonymi zawodnikami, by myśleć, że możemy wszystkim podpowiadać, co mają robić. W naszym zespole jest wielu zawodników, którzy mają po 100 lub 150 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, w której gra również wiąże się z ogromną presją. Każdy z nas jest przygotowany i potrafi w sobie odpowiednio rozładować presję i nad nią panować – powiedział Mariusz Stępiński. - Nieważne czy to jest pierwsza reprezentacja, czy reprezentacja U-21, to zawsze jest ten sam zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Gramy dla Polski, dodatkowo przed własną publicznością – dodał 22-letni napastnik.

Mecz reprezentacji Polski ze Słowacją rozpocznie się o godzinie 20:45. Wcześniej zostanie rozegrane inne spotkanie grupy A: o godzinie 18:00 w Kielcach o punkty powalczą Szwedzi i Anglicy.

Młodzieżowe mistrzostwa Europy rozgrywane w Polsce potrwają do 30 czerwca.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Łączy nas piłka


Stępiński: Potrafimy panować nad presją
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji