Dorna: Będzie się liczyła forma w czerwcu

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Wtorek, 28 Marzec 2017 11:26
Reprezentacja Polski do lat 21 oblała kolejny test przed młodzieżowymi mistrzostwami Europy. W poniedziałek piłkarze Marcina Dorny przegrali z Czechami, a sam trener zdaje sobie sprawę z tego, że jego drużyna wciąż może grać lepiej.
Dorna uważa, że jego piłkarze będą odpowiednio przygotowani do mistrzostw 


- Wynik jest identyczny, jak z Włochami, ale oba mecze miały różny przebieg. Pewne rzeczy udało nam się wprowadzić na wyższy poziom. Mecz z Włochami już przeanalizowaliśmy, na analizę tego spotkania jeszcze przyjdzie czas. Zrobimy to na krótko przed mistrzostwami. Jesteśmy świadomi, że lepiej taki mecz zakończyć zwycięstwem, w najgorszym przypadku remisem - powiedział Dorna po spotkaniu.


- Podjęliśmy w końcówce jednak spore ryzyko i przegraliśmy. Mecz miał jednak dla nas duże znaczenie szkoleniowe i selekcyjne. W każdym meczu jesteśmy skoncentrowani na zwycięstwie, tym razem się nie udało wygrać i nie jesteśmy zadowoleni - dodał.

Spotkanie z Czechami było już ostatnim dla naszej młodzieżówki przed czerwcowymi mistrzostwami. Następnym razem piłkarze Dorny zobaczą się po zakończeniu sezonu, kiedy już na docelowym zgrupowaniu będą się przygotowywać do finałów.

- To był nasz ostatni mecz. Spotkamy się jeszcze na krótko przed finałami, po zakończeniu ekstraklasy. Wcześniej indywidualnie będziemy przygotowywać zawodników, którzy skończą sezon wcześniej. Zaczniemy zgrupowaniem w Arłamowie. Później pojedziemy do Lublina i tam już będziemy przygotowywać się do pierwszego meczu - kontynuował selekcjoner.

- To nasz finalny etap przygotowań. Teraz pozostaje nam obserwacja zawodników i spotkanie w czerwcu. Nie będę się silił na przygotowanie listy faworytów. Jesteśmy świadomi, jak wiele wysokiej jakości zespołów zagra w Polsce. O losach tytułu zadecyduje dyspozycja w czerwcu. Przygotowujemy się do każdego kolejnego meczu, by w czerwcu grać jak równy z równym. Grupy są wyrównane i na wysokim poziomie. Pokazują to również wyniki sparingów - zakończył.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Łączy nas piłka
Dorna: Będzie się liczyła forma w czerwcu
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji