U-20: Polska lepsza od Grecji

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Poniedziałek, 27 Marzec 2017 21:37

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała 2:1 ze swoimi rówieśnikami z Grecji w spotkaniu towarzyskim. Poniedziałkowy mecz został rozegrany we Włocławku.

U-21: Zagraniczne powołania na mecz z Gruzją - KLIKNIJ!

Wynik sparingu we Włocławku otworzył w 18. minucie gry Karol Angielski. Napastnik występujący na co dzień w Olimpii Grudziądz wykorzystał rzut karny, dając Polsce prowadzenie.

Na kolejne bramki trzeba było poczekać do końcówki spotkania. Na dziesięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry piłkę do greckiej bramki skierował obrońca Damian Garbacik.

Młodzieżową reprezentację Grecji stać było jedynie na kontaktowego gola. W 90. minucie gry rzut karny na bramkę zamienił Efthymis Koulouris.

Polska U-20 – Grecja U-20 2:1 (1:0)

1:0 – Karol Angielski (18, rzut karny)

2:0 – Damian Garbacik (80)

2:1 – Efthymis Koulouris (90, rzut karny)