Młodzieżowa kadra bez Jacha na ME?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Środa, 15 Marzec 2017 12:35
Wciąż nieznana jest data powrotu po kontuzji Jarosława Jacha. Istnieje zagrożenie, że podstawowy obrońca młodzieżowej reprezentacji nie zagra w czerwcowych mistrzostwach Europy.
Nieobecność Jacha to kłopot i dla kadry, i dla Zagłębia (fot. Łukasz Skwiot)

23-letni stoper kontuzji doznał 20 lutego w meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy z Arką Gdynia. Skręcenie więzadeł stawu skokowego okazało się jednak poważniejsze niż przypuszczano i Jach musiał przejść operację. Przeprowadził ją dr Jacek Jaroszyński, lekarz reprezentacji Polski.


Najbliższe trzy tygodnie piłkarz spędzi z nogą w gipsie. Nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić do gry, ale istnieje nawet ryzyko, iż nie zdąży wyleczyć cię na czerwcowe młodzieżowe mistrzostwa Europy, które rozegrane zostaną w Polsce. - Euro 2017 jest na drugim planie, bo najważniejsze jest zdrowie zawodnika. Zrobimy wszystko, by wrócił do gry jak najszybciej, ale trudno powiedzieć kiedy to się stanie - powiedział portalowi sportowefakty.wp.pl Piotr Stokowiec, trener Zagłębia.

Pod nieobecność Jacha w zespole "Miedziowych" zastępuje go Sebastian Madera. W młodzieżowej reprezentacji Polski na zwolnione przez niego miejsce będą mogli liczyć Jan Bednarek, Paweł Bochniewicz i Igor Łasicki.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Młodzieżowa kadra bez Jacha na ME?
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji