Boniek: Mamy szalenie ciężką grupę

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Piątek, 02 Grudzień 2016 08:26
Zbigniew Boniek nigdy nie ukrywał, że finały młodzieżowych mistrzostw Europy to jego oczko w głowie. Tuż po losowaniu grup turnieju prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznał, że biało-czerwoni trafili na bardzo wymagających rywali.

Zbigniew Boniek wie, że nasza drużyna nie będzie miała łatwej przeprawy (foto: C.Musiał)

Młodzieżowe Euro: Polacy poznali rywali! - KLIKNIJ!

Polska zagra podczas młodzieżowego Euro ze Szwecją, Słowacją i Anglią. Stawka nie jest więc łatwa, ponieważ przeciwnikami piłkarzy Marcina Dorny będą m.in. obrońcy mistrzowskiego tytułu (Szwedzi - red.) czy mający ogromne aspiracje Anglicy.


- Nie należę do ludzi, którzy przed rozgrywkami deklarują z kim będzie łatwo, a z kim ciężko. Moim zdaniem mamy szalenie ciężką grupę. Zagramy z obrońcami tytułu, ze świetnie spisującymi się w kwalifikacjach Anglikami, a także ze Słowacją, która także ma swoje wielkie ambicje - powiedział Boniek.

- Pamiętajmy, że dalej przechodzi tylko jedna drużyna, ale łatwych grup nie ma. Portugalia trafiła na Hiszpanię, a Włochy zagrają z Niemcami i z Republiką Czech. Wszystkie zestawy są wyrównane i bardzo mocne. Są to mistrzostwa Europy i myślę, że powinniśmy się cieszyć, że przyjdzie nam organizować tak ważną imprezę. Mam nadzieję, że pokażemy się jako przyjazny, otwarty i gościnny kraj - dodał prezes PZPN.

Polska swoje grupowe mecze podczas przyszłorocznych mistrzostw rozegra w Lublinie i Kielcach. Pozostałe spotkania odbędą się w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdynia, Tychy i Kraków.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Polsat Sport
Boniek: Mamy szalenie ciężką grupę
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji