Lipski: Niczego jeszcze nie osiągnęliśmy

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Środa, 16 Listopad 2016 09:26
Patryk Lipski był jednym z bohaterów wtorkowego meczu z Niemcami. Młodzieżowy reprezentant Polski zapisał na swoim koncie asystę przy trafieniu Dawida Kownackiego i miał swój wkład w pokonanie wyżej notowanego przeciwnika.

Patryk Lipski już myśli o meczu z Górnikiem Łęczna (foto: Ł.Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Piłkarz Ruchu Chorzów był bardzo zadowolony ze zwycięstwa, jednak nie zamierzał popadać w hurraoptymizm. - Każdy mecz z orłem na piersi jest ważny. Wygrana z Niemcami tym bardziej. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale wiemy, że jeszcze dużo pracy przed nami. Niczego jeszcze nie osiągnęliśmy - powiedział, cytowany przez serwis "Niebiescy.pl".

Lipski chciałby dobrą formę ze zgrupowania reprezentacji przenieść na ligową płaszczyznę. Jego Ruch spisuje się ostatnio bardzo słabo i na półmetku sezonu zasadniczego zajmuje ostatniej miejsce w tabeli ekstraklasy. - Już myślimy o spotkaniu z Górnikiem Łęczna, który już w sobotę. Nie widzę innej możliwości niż wywiezienie z Lublina trzech punktów - kontynuował.

- Patrzymy tylko na najbliższy mecz i musimy wygrać w Łęcznej. Dopiero po tym spotkaniu będziemy myśleć o kolejnym przeciwniku. Oczywiście chcielibyśmy zakończyć rok na bezpiecznej pozycji w tabeli. Pierwszy krok musimy postawić w sobotę - zakończył Lipski.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Niebiescy.pl

Lipski: Niczego jeszcze nie osiągnęliśmy
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji