Dorna: Piłkarze zasłużyli na zwycięstwo

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Środa, 16 Listopad 2016 07:13
Młodzi polscy piłkarze zrobili kolejny krok w przygotowaniach do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy. Podopieczni Marcina Dorny pokonali w Tychach wyżej notowanych Niemców (1:0), a sam trener nie ukrywał po końcowym gwizdku swojego zadowolenia.

Marcin Dorna był zadowolony z gry swojego zespołu (foto: Ł.Skwiot)

U-21: Udana weryfikacja. Polska pokonała Niemców - KLIKNIJ!

- Piłkarze grali z wielką determinacją i zasłużyli na zwycięstwo. Zobaczymy, jakich przeciwników podczas turnieju przydzieli nam los. Zastanawiam się nad rzeczami, na które mam wpływ, na to nie mam. Takie mecze jak dzisiaj będą się na pewno mistrzostwach Europy zdarzały - powiedział Dorna na pomeczowej konferencji.


Spotkanie w Tychach oglądało z trybun blisko 12 tysięcy osób, co jest rekordem jeśli chodzi o mecze reprezentacji U-21 i sygnałem, że nasza młodzieżówka będzie mogła podczas mistrzostw liczyć na spore wsparcie kibiców. - Cieszymy się z faktu, że budujemy też widownię na meczach U21 - kontynuował Dorna.

- Mogą obserwować najbardziej utalentowanych zawodników na tle bardzo silnego rywala. W wielu miastach spotykamy się z bardzo ciepłym przyjęciem i mam nadzieję, że tak będzie także podczas przyszłorocznego turnieju. Piłkarze grali z wielką determinacją i zasłużyli na zwycięstwo - dodał.

Młodzi Polacy czekają teraz na losowanie grup finałowych i swoich rywali już podczas turnieju. Ceremonia odbędzie się 1 grudnia. - Nie chcę oceniać żadnych zawodników z osobna. Im bliżej będzie turnieju, tym więcej decyzji personalnych będziemy podejmowali - zakończył selekcjoner.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Łączy nas piłka
Dorna: Piłkarze zasłużyli na zwycięstwo
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji