Dorna: To będzie ważna weryfikacja

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacje młodzieżowe
Wtorek, 15 Listopad 2016 11:22
Mecz z Niemcami będzie dla naszej młodzieżowej reprezentacji kolejnym etapem przygotowań do mistrzostw Europy, które w przyszłym roku zostaną rozegrane na polskich boiskach. Z klasy najbliższego rywala doskonale zdaje sobie sprawę Marcin Dorna.

Marcin Dorna spodziewa się trudnej przeprawy w Tychach (foto: Ł.Skwiot)

Wywiad tygodnia z Michałem Probierzem. "Ten system nie jest normalny" - KLIKNIJ!


- Każde spotkanie z zawodnikami to dla nas radość. Cieszymy się, że przy fantastycznej widowni zagramy przeciwko bardzo dobrej drużynie - powiedział trener młodzieżówki podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Dorna wie, że sprawdzenie się przeciwko Niemcom będzie jednym z najważniejszych testów jego drużyny. Podczas mistrzostw Europy biało-czerwoni będą się bowiem potykali jedynie z klasowymi przeciwnikami. - Dostaniemy możliwość weryfikacji na wysokim europejskim poziomie. W sparingach staramy się grać tak, jakbyśmy grali o punkty - kontynuował.

Na poniedziałkowy mecz sprzedano już ponad 12 tysięcy biletów, a wszystko wskazuje na to, że do pierwszego gwizdka rozejdą się kolejne. Spotkanie w Tychach będzie więc rekordowe pod względem frekwencji przy okazji gier reprezentacji młodzieżowej.

- Cieszy nas fakt, że nasza drużyna U-21 wzbudza tak duże zainteresowanie. To nas na pewno dodatkowo motywuje - zakończył Marcin Dorna.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. u21poland.com
Dorna: To będzie ważna weryfikacja
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji