login: hasło: Załóż konto
Leszek Orłowski
Leszek Orłowski
Hiszpańskie muchy 273
W niedzielę kadra rozegra sparing - Reprezentacja Polski - Wydarzenia

W niedzielę kadra rozegra sparing

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacja Polski
Sobota, 19 Maj 2012 13:11
Nie trening o godzinie 11:00, a sparing z austriackim trzecioligowcem czeka w niedzielę podopiecznych Franciszka Smudy. Przebywająca na zgrupowaniu w austriackim Lienz polska kadra zmierzy się z miejscowym Rapidem.

Pierwotnie meczu z Rapidem nie było w planach, ale Franciszek Smuda stwierdził, że mała gierka z trzecioligowcem na pewno nie zaszkodzi jego podopiecznym. Piłkarze powołani przez selekcjonera zakończyli w minioną środę obóz regeneracyjny w Turcji, pożegnali się z żonami i udali do wschodniego Tyrolu. Operacja Euro została więc rozpoczęta na dobre.

W sobotę podopieczni Franciszka Smudy odbyli 1,5-godzinny trening. Najpierw w obroty naszych kadrowiczów wzięli trenerzy odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne, później przeprowadzono trening strzelecki. - Chłopaki, to nie Nowy Dwór! - pokrzykiwał do swoich zawodników Smuda, jeśli komuś nie wyszło zagranie albo jeśli z pojedynku napastnik - bramkarz zwycięsko wychodził bądź Łukasz Fabiański, bądź Przemysław Tytoń. - Znakomite wykończenie! - chwalił Kamila Grosickiego Tomasz Frankowski, trener napastników. W zajęciach wzięli udział wszyscy obecni w Lienz kadrowicze.

W niedzielę reprezentację Polski czeka potyczka z SV Rapid Lienz. Wprawdzie w Lienz nie mówi o oficjalnym sparingu, tylko o „wspólnym treningu", ale kibice z małego, malowniczego położonego miasteczka zapraszani są na stadion do dopingowania miejscowych piłkarzy. Wcześniej takie wydarzenie nie było planowane, więc i będący w Austrii przy reprezentacji dziennikarze zaznali delikatnego zdziwienia. Początek meczu o godzinie 11:00.

z Lienz,
Paweł Kapusta
Przemysław Pawlak

fot. Paweł Kapusta

W niedzielę kadra rozegra sparing
 
 
Wydarzenia
 
 

 
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2014 by piłkanożna team

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji