Słucki: Nie było ofert za Grosickiego - Reprezentacja Polski - Wydarzenia

Słucki: Nie było ofert za Grosickiego

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacja Polski
Czwartek, 07 Wrzesień 2017 18:20
Kamil Grosicki do ostatnich godzin okna transferowego pracował nad zmianą klubu. A może tak nam się tylko wydawało? Menedżer Hull City twierdzi, że żaden klub nie złożył oferty za Polaka.

Końcówkę okna transferowego Kamil Grosicki spędził na zgrupowaniu reprezentacji Polski przygotowującej się do meczów eliminacji mistrzostw świata z Danią i Kazachstanem. Z obozu biało-czerwonych docierały jednak informacje o tym, iż Grosicki może w ostatniej chwili zmienić klub. Podobno były nim zainteresowane kluby z Premier League (m.in. Watford), Serie A, Ligue 1 i Primera Division.

- Nie dostaliśmy za Grosickiego ani jednej oferty. Nie złożył jej żaden klub. Przykro mi, Kamil - powiedział Leonid Słucki w wywiadzie udzielonym "The Hull Daily Mail". Rosyjski menedżer Hull City rzuca więc nowe światło na ostatnie dni okna transferowego i sytuację Polaka.

Grosicki do Hull trafił w styczniu 2017 roku. Przez kilka miesięcy gry w Premier League udowodnił, że ta liga go nie przerasta, ale jego zespół spadł do Championship. Polak nie ukrywał, że chciałby jeszcze grać w angielskiej elicie, ale musi na to poczekać przynajmniej do końca roku. - Kto wie, może wówczas coś się pojawi? Na razie nie ma wyjścia, musi zostać u nas - dodał Słucki, który dodał, iż ma świadomość, że Grosicki marzy o grze w mistrzostwach świata z reprezentacją Polski.

Kamil Grosicki wybornie zaczął nowy sezon Championship. W pięciu kolejkach zdobył dwie bramki, a przy trzech asystował.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: The Hull Daily Mail
Słucki: Nie było ofert za Grosickiego
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji