Polska bez problemów ograła Kazachstan. Zapis relacji live - Reprezentacja Polski - Wydarzenia

Polska bez problemów ograła Kazachstan. Zapis relacji live

Drukuj

Wydarzenia - Reprezentacja Polski
Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017 22:36
Reprezentacja Polski po nieoczekiwanej porażce z Danią aż 0:4 dzisiaj zmierzyła się z Kazachstanem. Byliśmy zdecydowanym faworytem i odnieśliśmy w 100 procentach zasłużone zwycięstwo 3:0.

Zapis relacji live:

90' - KONIEC MECZU! Zasłużone zwycięstwo reprezentacji Polski nad Kazachstanem.

90' - Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

85' - RZUT KARNY DLA POLSKI. Do "jedenastki" podszedł Lewandowski i bez problemów zdobył kolejną bramkę dla biało-czerwonych.

80' - "Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - skandują kibice z trybun Stadionu Narodowego. Tymczasem nasi piłkarze nie forsują już tempa gry.

74' - GOOOOOL! Nareszcie! Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Zielińskiego do piłki doszedł Glik zdobywając bramkę po świetnym uderzeniu głową.

73' - Kapitalne uderzenie Lewandowskiego z rzutu wolnego! Piłka odbiła się już za linią bramkową, ale arbiter był źle ustawiony i nie zaliczył tego trafienia. Skandaliczne zachowanie sędziów!

70' - Dwie bardzo groźne akcje reprezentacji Polski. Najpierw zatrzymany został Milik, a następnie kilkadziesiąt później Pazdan. Wreszcie przebudzenie biało-czerwonych.

68' - Darabajew uderzał na naszą bramkę, ale z kilkunastu metrów minimalnie chybił. Za bardzo pasywnie gramy w defensywie.

65' - Bardzo ostra i agresywna gra przyjezdnych na początku drugiej części meczu. Już trzy żółte kartki dla piłkarzy reprezentacji Kazachstanu.

61' - Coraz odważniej radzą sobie nasi rywale. Biało-czerwoni za wszelką cenę muszą się przebudzić, bo inaczej źle to może się skończyć.

55' - Na razie bardzo dużo niedokładności w naszej grze w tej części meczu.

49' - Piłka w naszej bramce, ale na szczęście arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

46' - POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY.

45' - KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI MECZU. Jak najbardziej zasłużone prowadzenie biało-czerwonych.

41' - Przyjezdni od dłuższego czasu nie mają praktycznie nic do powiedzenia. Wiele wskazuje na to, że po 45 minutach gry biało-czerwoni będą prowadzić.

38' - TO POWINIEN BYĆ DRUGI GOL BIAŁO-CZERWONYCH. Lewandowski kapitalnie odegrał piłkę do Milika, ale ten zmarnował sytuację sam na sam.

36' - Bramkarz reprezentacji Kazachstanu ma bardzo dużo pracy przy dośrodkowaniach w dzisiejszym spotkaniu. Biało-czerwoni w ostatniej fazie akcji bardzo mało grają piłką po ziemi.

34' - Bardzo mało brakowało! Dośrodkowywał Makuszewski, ale pojedynek główkowy minimalnie przegrali nasi napastnicy.

31' - Ciekawa statystyka.

27' - Kolejny stały fragment gry dla biało-czerwonych. Tym razem bramkarz reprezentacji Kazachstanu bez problemów złapał piłkę.

25' - Tym razem dośrodkowywał Rybus. Zabrakło centymetrów i Lewandowski zdobyłby bramkę na 2:0.

24' - Będzie pierwsza kartka w tym meczu. Dmitrenko ukarany żółtym kartonikiem za faul na Makuszewskim.

20' - Sprytne uderzenie Milika z dystansu. Gości przed utratą kolejnego gola uratował bramkarz. Ogromna szkoda!

16' - Teraz fatalne zagranie Fabiańskiego i zrobiło się groźnie pod naszą bramką. Na szczęście nasz bramkarz naprawił swój błąd.

11' - GOOOOOOL! Piękna akcja piłkarzy reprezentacji Polski. Po dośrodkowaniu w pole karne Makuszewski świetnie głową odegrał do Milika. Ten również głową, tak zwanym "szczupakiem", uderzył nie do obrony. Kapitalny początek naszej kadry.

7' - To była dobra akcja reprezentacji Polski. Niestety z lewego skrzydła trochę zbyt głęboko dośrodkowywał Rybus i piłka opuściła linię końcową.

4' - Od pierwszych minut spotkania Polacy rzucili się do ataków. Widać ogromną determinację w poczynaniach biało-czerwonych.

1' - POCZĄTEK MECZU!

20:44 - Ten mecz biało-czerwoni muszą wygrać!

20:40 - Piłkarze obydwu drużyn znajdują się już na murawie. Za moment hymny i pierwszy gwizdek arbitra.

20:27 - Tymczasem w drugim meczu naszej grupy Dania odniosła kolejne pewne zwycięstwo - KLIKNIJ!

20:15 - Początek meczu za pół godziny. To jest dobry czas na przeczytanie naszej zapowiedzi - KLIKNIJ!

20:10 - Do meczu coraz mniej czasu.

20:00 - Wyjściowy skład reprezentacji Polski na mecz z Kazachstanem: