Wilczyce z Wolfsburga: Ewa Pajor i Agata Tarczyńska (WIDEO) - Reprezentacja Polski - Wydarzenia

Wilczyce z Wolfsburga: Ewa Pajor i Agata Tarczyńska (WIDEO)

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacja Polski
Czwartek, 06 Kwiecień 2017 09:22
Polskie piłkarki przygotowują się obecnie do towarzyskich meczów z Finlandią i Białorusią. Zgrupowanie reprezentacji odwiedził Paweł Gołaszewski, dziennikarz "PN", któremu udało się porozmawiać z Ewą Pajor i Agatą Tarczyńską, zawodniczkami, które na co dzień grają w piłkę w niemieckim Wolfsburgu.
Wilczyce z Wolfsburga (fot. Cezary Musiał)Obie piłkarki reprezentują nasz kraj w mocnej lidze niemieckiej i popularyzują futbol w żeńskim wydaniu. - To nie jest kwestia tego, czy gramy za granicą, czy też w lidze polskiej. Jesteśmy kadrowiczkami, osobami publicznymi i w jakiś tam sposób reprezentujemy Polonię w Niemczech. Czy jesteśmy ambasadorkami? Można tak powiedzieć - wyznała Agata Tarczyńska.

Ewa Pajor była i wciąż jest określana mianem "Messiego w spódnicy". Co nasza reprezentantka myśli o takim porównaniu? - Miło słyszeć takie opinie - powiedziała, po czym dodała, że jej wzorem jest wielki rywal Argentyńczyka. - Zawsze o tym mówiłam, że moim idolem jest Cristiano Ronaldo - dodał.

Poniżej prezentujemy zapis całego wywiadu.PiłkaNożna.pl
Wilczyce z Wolfsburga: Ewa Pajor i Agata Tarczyńska (WIDEO)
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji