Polki rozpoczęły zgrupowanie - Reprezentacja Polski - Wydarzenia

Polki rozpoczęły zgrupowanie

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Reprezentacja Polski
Środa, 05 Kwiecień 2017 09:27
Reprezentacja Polski kobiet szykuje się do dwóch towarzyskich spotkań, które zostały zaplanowane na najbliższe dni. W piątek kadra trenera Miłosza Stępińskiego zmierzy się w Pruszkowie z Finlandią, a we wtorek biało-czerwone zagrają na wyjeździe z Białorusinkami.
(fot. C. Musiał)

Polki już w poniedziałek zaczęły się zjeżdżać na zgrupowanie do Pruszkowa, jednak kadra została w pełni skompletowana dopiero wczoraj w godzinach popołudniowych. Selekcjoner już i tak musiał zarządzić jedną zmianę, bo Patrycja Balcerzak była kontuzjowana, więc w jej miejsce szkoleniowiec powołał Sylwię Matysik.


Atmosfera w kadrze jest znakomita, co widać na każdym kroku. Zresztą nawet wszystkie piłkarki podkreślają, że tworzą zgraną paczkę i jeden wielki monolit. Tylko w taki sposób mogą odpowiednio przygotować się do eliminacji mistrzostw świata, co zaznaczają same zawodniczki. Losowanie grup eliminacyjnych zostało zaplanowane na 25 kwietnia, a Polki trafiły do trzeciego koszyka.

Wtorek w kadrze kobiet upłynął pod znakiem testów. Na pierwszy trening biało-czerwone wybiegły dopiero o godzinie 17:30 na stadion warszawskiego Ursusa. Po intensywnej rozgrzewce biało-czerwone szlifowały taktykę, zarówno w obronie jak i w ataku. Na treningu zabrakło Katarzyny Kiedrzynek, jednak o jej występ w meczu z Finkami wszyscy powinni być spokojni.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć autorstwa Cezarego Musiała:

pgol, PilkaNozna.pl
fot. C. Musiał
Polki rozpoczęły zgrupowanie
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji