Starcie Ruchu z Legią przeniesione do Opola

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 07 Wrzesień 2017 08:16
Zbliżające się starcie Ruchu Zdzieszowice z Legią Warszawa w Pucharze Polski ma zostać rozegrane w Opolu. Jak wynika z najświeższych informacji, zgody na mecz na obiekcie w Zdzieszowicach nie wydała policja.
Legia zagra z Ruchem w Opolu (fot. Łukasz Skwiot)Obie drużyny zmierzą się ze sobą w 1/8 finału Pucharu Polski i zgodnie z wynikiem losowania i regułami rozgrywek, spotkanie miało się odbyć na boisku niżej notowanego Ruchu. "Nowa Trybuna Opolska" donosi jednak, że z powodu negatywnej opinii miejscowej policji, zawody nie mogą się odbyć w Zdzieszowicach. 

Obiekt w tym mieście jest mały, a infrastruktura wokół niego pozostawia wiele do życzenia. Na stadion prowadzi zaledwie jedna droga dojazdowa, a kibice gości i gospodarzy mają do dyspozycji wspólny parking. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zajść, zagrożenie byłoby zbyt duże i dlatego nikt w Zdzieszowicach nie zdecydował się na podejmowanie niepotrzebnego ryzyka.

Zgodnie z tą decyzją, zawody muszą zostać przeniesione do innego miasta i wybór padł właśnie na Opole i stadion lokalnej Odry. Spotkanie zaplanowano na 21 września (czwartek) na godzinę 15:30.

- Rozumiem żal kibiców. Decyzja o przeniesieniu meczu do Opola była trudna, ale kierowaliśmy się zdrowym rozsądkiem - powiedział prezes Ruchu, Krystian Chmiel.gar, PiłkaNożna.pl
źr. nto.pl
Starcie Ruchu z Legią przeniesione do Opola
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji