Lettieri: To kosztowało nas bardzo dużo sił

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Piątek, 11 Sierpień 2017 10:20
Korona Kielce awansowała w czwartkowy wieczór do 1/8 finału Pucharu Polski, jednak nie przyszło jej to łatwo. Podopieczni Gino Lettieriego nie bez problemów pokonali w delegacji Zagłębie Sosnowiec.


- Chciałem przede wszystkim sprawdzić jak najwięcej zawodników. Niestety, przeciwnik był bardzo dobry i dlatego musiałem wcześniej przeprowadzić trzy zmiany i wzmocnić zespół. To kosztowało nas bardzo dużo sił, jednak wynika to też z bardzo dobrego przeciwnika - powiedział opiekun Korony.

Lettieri był pod wrażeniem gry pierwszoligowca i tym bardziej docenił postawę swoich piłkarzy, którzy sprostali zadaniu i zdołali awansować. - Byli świetnie zorganizowani, znakomicie kontrowali. Z tej racji duże gratulacje da naszego zespołu, zwłaszcza dla Cebuli, Rymaniaka i Żubrowskiego, którzy poprawili naszą grę - dodał.

- Zagłębiu życzę jak najlepszego sezonu. Świetnie pracowali i w kolejnych spotkaniach z pewnością będą zdobywali punkty - zakończył trener Korony.

W następnej rundzie Korona Kielce zmierzy się z Wisłą Kraków.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Korona Kielce
Lettieri: To kosztowało nas bardzo dużo sił
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji