"Fajnie by było znowu zagrać na Narodowym" - Puchar Polski - Wydarzenia

"Fajnie by było znowu zagrać na Narodowym"

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Piątek, 11 Sierpień 2017 07:02
- Jesteśmy drużyną pucharową i w pucharach gramy niesamowite spektakle - powiedział po meczu ze Śląskiem Wrocław Leszek Ojrzyński. Prowadzona przez niego Arka Gdynia wygrała w czwartkowy wieczór i awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski.
Drużyna Ojrzyńskiego pozostaje w grze o Puchar Polski (fot. Łukasz Skwiot)


Arka po pierwszej połowie przegrywała ze Śląskiem różnicą dwóch goli i wydawało się, że nie zdoła się podnieść. Jak się jednak okazało, piłkarze Ojrzyńskiego raz jeszcze zaprezentowali charakter i nie tylko odrobili straty, ale w dogrywce dołożyli kolejne bramki i ostatecznie pokonali rywala (4:2).


Taki wynik oznacza, że obrońca trofeum pozostaje nadal w grze. - Cieszę się, że przebrnęliśmy tę rundę i jesteśmy w kolejnej fazie Pucharu Polski - komentował trener.

- Graliśmy u siebie, mamy coś w Pucharze Polski do udowodnienia i chcemy zajść jak najdalej. Wiemy jak się skończyła się nasza ostatnia przygoda w Pucharze Polski i fajnie by było zagrać jeszcze raz na Stadionie Narodowym - dodał.

Zdaniem Ojrzyńskiego, bardzo ważny aspektem czwartkowego spotkania był fakt, że kibice mieli okazję zobaczyć naprawdę niezłe widowisko. - Stanowiliśmy monolit i zrobiliśmy dobrą robotę. Kibice też nam pomogli, czuliśmy moc. Stworzyliśmy dobre widowisko, padło sześć bramek i najważniejsze, że wygraliśmy - zakończył.

W następnej rundzie Pucharu Polski Arka Gdynia zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Arka Gdynia
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji