Mamrot: Nie zasłużyliśmy na porażkę - Puchar Polski - Wydarzenia

Mamrot: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 10 Sierpień 2017 15:07
- Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin Ireneusz Mamrot. Prowadzona przez niego Jagiellonia Białystok przegrała (1:2) i już na etapie 1/16 finału pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski.
Ireneusz Mamrot nie miał po meczu w Lubinie powodów do zadowolenia 


Trener "Jagi" żałował niewykorzystanych okazji i tego, że jego drużyna straciła drugiego gola w momencie, gdy zaczynała powoli łapać wiatr w żagle. - Bramkę straciliśmy w momencie naszej dobrej gry. Stworzyliśmy sobie dwie bardzo dobre sytuacje i przynajmniej jedną powinniśmy wykorzystać. Po naszym stałym fragmencie gry, mając piłkę pod kontrolą nadzialiśmy się na kontrę i z tego padł gol - powiedział.


Mamrot miał również pretensje do arbitra prowadzącego zawody. - Drugim kluczowym momentem była sytuacja przed drugą bramką, gdy ewidentnie faulowany był Łukasz Sekulski, tymczasem sędzia puścił grę, nie odgwizdał faulu, a po chwili pokazał drugą żółtą kartkę Bartkowi Kwietniowi. Oczywiście była ona jak najbardziej słuszna, to nie podlega dyskusji - dodał.

- Pomimo gry w dziesiątkę zespół nie bronił się i do końca próbował odrobić straty. Przy większym szczęściu, w doliczonym czasie gry ta piłka mogła wpaść do bramki - zakończył.

Puchar Polski to już drugie rozgrywki, z którymi Jagiellonia Białystok pożegnała się jeszcze przed końcem lata. Wicemistrz Polski poległ również w eliminacjach Ligi Europy i pozostała mu już wyłącznie walka w ekstraklasie.gar, PiłkaNożna.pl
źr. jagiellonia.pl
Mamrot: Nie zasłużyliśmy na porażkę
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji