Bjelica wdał się w pyskówkę z kibicami Lecha

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 10 Sierpień 2017 14:16
O tym jak nerwowa atmosfera panuje ostatnio wokół Lecha Poznań mogliśmy się przekonać po środowym meczu "Kolejorza" z Pogonią Szczecin. Podopieczni Nenada Bjelicy ponieśli sromotną klęskę, a sam szkoleniowiec wdał się po końcowym gwizdku w pyskówkę z kibicami.
Cierpliwość kibiców Lecha Poznań jest już na wykończeniu (fot. Łukasz Skwiot)Lech przegrał w Szczecinie (0:3) i pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski już na etapie 1/16 finału. Dla kibiców, którzy w trzech ostatnich sezonach mogli oglądać swoich pupili w wielkim finale, było to spore rozczarowanie. Ich złość była tym większa, że niedawno drużyna odpadła także z europejskich pucharów.

Po środowym spotkaniu wspomniany Bjelica i piłkarze wybrali się pod trybunę zajmowaną przez sympatyków "Kolejorza", jednak nie usłyszeli nam słów wsparcia, a bluzgi i pogróżki. Trener Lecha w końcu nie wytrzymał i wdał się z kibicami w pyskówkę, która - naprawdę niewiele brakowało - przerodziłaby się w awanturę.

- Kibice byli źli. Tak samo jak ja byłem po pierwszej połowie i po całym meczu. Akceptuję krytykę z ich strony - powiedział sam zainteresowany po zakończeniu spotkania.gar, PiłkaNożna.pl
Bjelica wdał się w pyskówkę z kibicami Lecha
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji