Nerwowo w Gdańsku. Kibice Lechii nie wytrzymali

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 10 Sierpień 2017 11:04
Kolejny słaby mecz w wykonaniu piłkarzy Lechii Gdańsk sprawił, że atmosfera wokół zespołu zaczęła robić się dość nerwowa. W środę "Biało-Zieloni" przegrali z Drutex-Bytovią Bytów (0:1) i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski.
Czy to już moment na wstrząśnięcie drużyną przez Piotra Nowaka? (fot. Łukasz Skwiot)


Lechia zawiodła po raz kolejny i rozegrała bardzo słabe zawody w starciu z niżej notowanym rywalem. Licząc wszystkie rozgrywki, był to już czwarty z rzędu mecz, w którym piłkarze Piotra Nowaka nie potrafili odnieść zwycięstwa.


Jak wynika z informacji serwisu "WP Sportowe Fakty", kolejna wpadka doprowadziła kibiców do wściekłości. Tuż po spotkaniu przebili oni opony w autokarze, którym drużyna podróżowała z Gdańska do Bytowa.

- Nie zagraliśmy w Bytowie dobrego meczu i to musimy przyznać obiektywnie. Niestety, na chwilę obecną stać nas na tyle, co pokazaliśmy na boisku - powiedział trener Nowak podczas pomeczowej konferencji.

- Ta sytuacja jest dla nas dużym wyzwanie. Mamy szereg kontuzji w zespole i musimy sobie teraz z tym poradzić. Brakuje nam kreatywności, ale kiedy jej nie ma, to trzeba to nadrobić sercem. Musimy nad tym wszystkim popracować, bo jest to dla nas duże wyzwanie - dodał.

Czy to już czas, by szkoleniowiec wstrząsnął swoim zespołem? - Czy powinniśmy wstrząsnąć zespołem? I tak, i nie. Myślę, że wstrząs powinien być, ale ten pozytywny i konstruktywny. Samym krzykiem i krytyką nie zdziała się zbyt wiele - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lechia Gdańsk
Nerwowo w Gdańsku. Kibice Lechii nie wytrzymali
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji