Skorża: To była Pogoń, jaką chcemy oglądać

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 10 Sierpień 2017 09:16
- To była drużyna Pogoni, jaką chcemy oglądać - powiedział po wyeliminowaniu z rozgrywek Pucharu Polski Lecha Poznań Maciej Skorża. Prowadzona przez niego Pogoń Szczecin rozegrał w środowy wieczór bardzo dobre zawody i zasłużenia awansowała do kolejnej rundy.
Maciej Skorża w końcu miał powody do zadowolenia (fot. Łukasz Skwiot)Dominacja "Portowców" na boisku ani przez moment nie podlegała dyskusji i jeszcze przed przerwą udało się im wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Lech nie zdołał się już podnieść, a w drugiej połowie stracił jeszcze jednego gola i ostatecznie poniósł bardzo dotkliwą porażkę (0:3).

- Bardzo się cieszymy. Słowa uznania dla zawodników, że potrafili zagrać w takim tempie. Zagrać tak dobrze w sferze mentalnej, czego zabrakło nam w Lubinie. Cieszę się z trzech goli strzelonych Lechowi i zapiszemy to po stronie plusów - komentował Skorża.

- Cieszę się, że trochę osłodziliśmy kibicom poprzednie mecze. Świetna atmosfera i dobrze gra się przy takim wsparciu (...) Dziś się cieszymy, od jutra myślimy o Lechii. Trzeba wygrywać i zdobywać punkty. W Pucharze czeka nas Bytovia - dodał.

Opiekun Pogoni wystawił także po spotkaniu kilka laurek poszczególnym zawodnikom. - Piotrowski jest odkryciem ostatnich dni. Cieszę się, że tak odważnie gra. Trzeba docenić też Dvaliego, bo gra pewnie. Jednak dziś cała drużyna zasłużyła na słowa uznania - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Pogoń Szczecin
Skorża: To była Pogoń, jaką chcemy oglądać
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji