Trałka: Chce przywieźć trofeum do Poznania

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Wtorek, 02 Maj 2017 11:11
- Nie chcę myśleć o poprzednich finałach. Nie żyję historią - powiedział przed starciem z Arką Gdynia Łukasz Trałka. Kapitan Lecha Poznań nie zamierza oglądać się w przeszłość i skupia się wyłącznie na wtorkowym meczu.
Łukasz Trałka chce wywalczyć swój pierwszy Puchar Polski (fot. Łukasz Skwiot)"Kolejorz" awansował do swojego trzeciego finału Pucharu Polski z rzędu, jednak tym razem jego rywalem nie będzie Legia Warszawa. Zdaniem Trałki, nie ma to żadnego wpływu na poziom koncentracji. - Nie wiem czy można być bardziej zmobilizowanym. Chcemy wygrać i zrobimy wszystko, żeby tak było - dodał.

- To mecz przyjaźni na trybunach, ale na boisku nikt nie będzie o tym myślał. Ani my, ani Arka. Wiem, że to będzie ciężki mecz. Duży szacunek dla rywala, bo pokonał kilka silnych drużyn w drodze do finału - kontynuował.

Trałka szczególnie nastawia się na wtorkowy finał, ponieważ jeszcze nigdy nie było mu dane wznieść w górę trofeum ze wygraną w rozgrywkach Pucharu Polski. - Stadion robi wrażenie, kibice którzy przyjdą na mecz także. Finał Pucharu Polski ma duży prestiż. Nigdy go nie wygrałem, dlatego chcę go podnieść i przywieźć do Poznania - zakończył.

Starcie Lecha z Arką rozpocznie się o godzinie 16.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań
Trałka: Chce przywieźć trofeum do Poznania
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji