Moskal: Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 02 Marzec 2017 09:07
Kazimierz Moskal nie miał w środowy wieczór zbyt wielu powodów do zadowolenia. Jego Pogoń Szczecin wysoko przegrała z Lechem Poznań (0:3) i praktycznie straciła szanse na awans do finału Pucharu Polski.
Podopieczni Moskala nie mieli w Poznaniu zbyt wiele do powiedzenia Portowcy jechali do Poznania z nadzieją ugranie dobrego wyniku i rozstrzygnięcia kwestii ewentualnego awansu do finału na spotkanie rewanżowe w Szczecinie. Przewaga Lecha była jednak tak duża, że trudno spodziewać się, by podopieczni Moskala odrobili straty w drugim meczu.

- Do Poznania jechaliśmy z wielkimi nadziejami na to, żeby wygrać. Skończyło się tak jak się skończyło i jestem rozczarowany. Myślę, że z trzech meczów, które rozegraliśmy z Lechem w tym sezonie, to było najsłabsze spotkanie - powiedział Moskal.

- Oczywiście jest jeszcze rewanż i będziemy walczyć o zwycięstwo, ale jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Nie mieliśmy tak naprawdę zbyt wielu okazji, by zdobyć bramkę, która odwróciłaby losy starcia - dodał.

Przypomnijmy, że w drugim półfinale Arka Gdynia gładko pokonała w delegacji Wigry Suwałki (3:0) i także jest bardzo blisko promocji do decydującego starcia na Stadionie Narodowym.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Pogoń Szczecin
Moskal: Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji