Bjelica: Najważniejsza jest drużyna

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Czwartek, 02 Marzec 2017 07:02
Lech Poznań wygrał po raz kolejny podczas tej wiosny. Tym razem piłkarze Nenada Bjelicy pokonali w Pucharze Polski Pogoń Szczecin (3:0) i są już praktycznie jedną nogą w wielkim finale rozgrywek. Sam trener przekonywał po końcowym gwizdku, że wysoka forma jego zawodników nie jest dziełem przypadku.
Nenad Bjelica wie, że forma jego piłkarzy nie jest dziełem przypadku (fot. Łukasz Skwiot)- Cieszę się, że zagraliśmy dobry mecz. Można powiedzieć, że druga połowa była lepsza i stwarzaliśmy sobie dogodniejsze okazje. Możemy być zadowoleni - trzeci mecz i kolejne trzy zdobyte bramki. Musimy być jednak skupieni i dalej ciężko pracować, ponieważ przed nami spotkanie rewanżowe. Jestem zadowolony z wyniku, z gry i z tego z jaką drużyna motywacją zagrała dzisiaj - wyznał Bjelica.

Kolejorz od kilku tygodni odprawia z kwitkiem kolejnych rywali, dużo strzelając i nic nie tracąc. Trener uważa, że to pokłosie dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego.

- Mieliśmy bardzo ciężki okres przygotowawczy i to teraz procentuje. Drużyna gra dobrze, wszyscy są zdrowi i przede wszystkim zespół wygrywa. Jestem bardzo zadowolony, że pomimo kilku zmian w składzie wszyscy moi piłkarze zagrali dobry mecz - dodał.

- Najważniejsza jest drużyna, a nie trener. Ja powiedziałam, że z każdego spotkania musimy schodzić z aplauzem naszych kibiców. I to jest dla mnie bardzo ważne - zakończył.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań

Bjelica: Najważniejsza jest drużyna
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji