Świetne wieści dla kibiców Lecha!

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Puchar Polski
Środa, 15 Luty 2017 17:39
Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku o darowanie kary zakazu rozgrywania meczów Pucharu Polski przy zamkniętych trybunach dla kibiców, która została nałożona na klub po finale zeszłorocznej edycji tych rozgrywek - czytamy w oficjalnym komunikacie Lecha Poznań.

Władze Kolejorza udały się dzisiaj do Warszawy, aby negocjować z Komisją możliwość obejrzenia meczu ze stadionu przez kibiców. Lecha na spotkaniu reprezentowali prezes Karol Klimczak, mecenas Paweł Kokot i prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań Radosław Majchrzak.

Po rozmowach Komisja przychyliła się do wniosku o darowanie zakazu rozgrywania domowych meczów Pucharu Polski z udziałem publiczności. - To dla nas bardzo ważna informacja, bo obecność kibiców w tym kluczowym spotkaniu będzie wielką pomocą dla zespołu. Walczyliśmy o to, bo jesteśmy przekonani, że nałożona na nas sankcja przed rokiem była bardzo dotkliwa i już odniosła swój skutek - mówił prezes Lecha.

Jednakże Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie przychyliła się do wniosku Kolejorza o darowanie lub zawieszenie wykonania kary zakazu wyjazdów grup zorganizowanych na mecze Pucharu Polski. Decyzja została uargumentowana zachowaniem kibiców podczas czterech meczów LOTTO Ekstraklasy, podczas których fani używali środków pirotechnicznych.

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Lech Poznań
Świetne wieści dla kibiców Lecha!
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji