Stokowiec: To zasłużona wygrana

Wydarzenia - Puchar Polski
Piątek, 22 Wrzesień 2017 14:12

Zagłębie Lubin okazało się wyraźnie lepsze od Cracovii, dzięki czemu awansowało do ćwierćfinału Pucharu Polski. Po zwycięstwie 3:0 w Krakowie trener Piotr Stokowiec miał prawo być zadowolony z postawy swoich piłkarzy.

Więcej…

Michał Probierz: Nie będę płakał

Piątek, 22 Wrzesień 2017 10:04

Cracovia pożegnała się z Pucharem Polski na etapie 1/8 finału. Po bolesnej porażce 0:3 na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin w dobrym nastroju nie mógł być trener Pasów, Michał Probierz.

Więcej…

PP: Kto zagra w ćwierćfinałach?

Piątek, 22 Wrzesień 2017 07:57

Za nami sześć z ośmiu spotkań 1/8 finału Pucharu Polski. Które kluby już wywalczyły awans do kolejnej rundy rozgrywek, a które mogą do nich dołączyć w przyszłym tygodniu?

Więcej…

PP: Zagłębie melduje się w ćwierćfinale

Czwartek, 21 Wrzesień 2017 22:39
Zagłębie Lubin jest kolejnym ćwierćfinalistą Pucharu Polski. Miedziowi pewnie pokonali na wyjeździe Cracovię 3:0.
Więcej…

PP: Awans Legii

Czwartek, 21 Wrzesień 2017 17:19
Legia Warszawa wykonała zadanie i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. Drużyna trenera Romana Jozaka pokonała Ruch Zdzieszowice 4:0.
Więcej…

Wdowiak: Przełamać się w Pucharze Polski

Czwartek, 21 Wrzesień 2017 10:55
W środę o 20:45 Cracovia podejmie Zagłębie Lubin w meczu 1/8 finału Pucharu Polski.
Więcej…

Lettieri: Żubrowski przynajmniej odpoczął

Czwartek, 21 Wrzesień 2017 09:05
W 1/8 finału Pucharu Polski Korona Kielce po dogrywce wygrała 1:0 z Wisłą Kraków.
Więcej…

Puchar Polski: Korona Kielce gra dalej

Środa, 20 Wrzesień 2017 23:18

Korona Kielce awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. W środowym spotkaniu 1/8 finału tych rozgrywek drużyna prowadzona przez trenera Gino Lettieriego na swoim stadionie wygrała 1:0 z Wisłą Kraków. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka.

Więcej…

Górnik w ćwierćfinale Pucharu Polski!

Środa, 20 Wrzesień 2017 20:14

Górnik Zabrze został trzecim ćwierćfinalistą Pucharu Polski. W środowym spotkaniu 1/8 finału tych rozgrywek zespół prowadzony przez trenera Marcina Brosza przed własną publicznością zwyciężył 3:2 z Sandecją Nowy Sącz. Do rozstrzygnięcia tego meczu konieczna była dogrywka.

Więcej…

Ojrzyński: Jesteśmy drużyną pucharową

Środa, 20 Wrzesień 2017 11:30
Arka Gdynia wyeliminowała po dogrywce Podbeskidzie Bielsko-Biała i gra dalej w Pucharze Polski. - Awansowaliśmy po dramatycznym meczu. W pierwszej połowie nie wyszliśmy na boisko. Co prawda strzeliliśmy na 1:0, ale wyglądało to momentami tragicznie. Myślę, że wiem jaki jest tego powód. Wczoraj 12 godzin byliśmy w podróży - przyznał po spotkaniu trener obrońców trofeum, Leszek Ojrzyński.