Raport z bazy biało-czerwonych (wideo) - Mistrzostwa Europy - Wydarzenia

Raport z bazy biało-czerwonych (wideo)

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Mistrzostwa Europy
Czwartek, 09 Czerwiec 2016 22:38
To był kolejny pracowity dzień w La Baule. Polscy piłkarze trenowali w pocie czoła przed pierwszym meczem mistrzostw Europy z Irlandią Północną, a nasz korespondent Zbigniew Mucha postanowił wybadać jakie nastroje panują w naszej drużynie przed niedzielnym starciem w Nicei.

Nasza kadra przygotowuje się do Euro 2016 (foto: C.Musiał)

Korespondencja z Francji - LA BAULE 24h: Czekając na Kamila Grosickiego - KLIKNIJ!


W bazie reprezentacji można było spotkać m.in. Włodzimierza Lubańskiego. Czy legendarny snajper biało-czerwonych miał jakiekolwiek obawy przed zbliżającym się meczem? - Nie mam jakichś większych obaw, ale na pewno spory szacunek dla przeciwnika, który przecież w ostatnim czasie bardzo rzadko przegrywał - powiedział przed naszą kamerą.

Lubański przestrzegł naszych piłkarzy przed zbytnią pewnością siebie. - Nie możemy myśleć o sobie jako o wielkim faworycie. Oczywiście, jesteśmy nim - teoretycznie, ale ten mecz trzeba rozegrać z pełnym zaangażowaniem i wykorzystać każdy błąd rywala, tak bym jak najszybciej rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść - dodał.

PiłkaNożna.pl

Raport z bazy biało-czerwonych (wideo)
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji