Grosicki: Zrobię wszystko, by zagrać - Mistrzostwa Europy - Wydarzenia

Grosicki: Zrobię wszystko, by zagrać

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Mistrzostwa Europy
Czwartek, 09 Czerwiec 2016 21:16
Kamil Grosicki biega i odbija piłkę. Skrzydłowy reprezentacji Polski pojawił się na czwartkowym treningu i chociaż pracował indywidualnie, to jego występ w niedzielnym meczu z Irlandią Północną nadal stoi pod znakiem zapytania. Co na to wszystko sam zainteresowany?

Kamil Grosicki robi co może, by zagrać z Irlandia Północną (foto: Ł.Skwiot)

Fabiański: Irlandia? Pokażemy atuty (wideo) - KLIKNIJ!


- Nasz sztab medyczny wykonał wspaniałą pracę. Przeszedłem szereg zabiegów, cały czas jestem zresztą masowany różnymi metalowymi przedmiotami. Nie jest to może za przyjemne i boli, ale skoro boli, to znaczy, że wszystko się goi. Zrobiliśmy ogromny postęp. Przy bieganiu jest już ok, gorzej jednak przy samym uderzaniu piłki. Miałem bardzo mocne naderwanie i noga nie jest jeszcze odpowiednio silna. Do meczu z Irlandią Północną pozostały jednak jeszcze trzy dni i popracujemy nad tym, aby było dobrze - powiedział Grosicki.

Przypomnijmy, że nasz skrzydłowy kontuzji nabawił się podczas poniedziałkowego meczu kontrolnego z Litwą (0:0). Uraz stawu skokowego okazał się poważny i może się tak zdarzyć, że mimo starań lekarzy Grosickiego zabraknie w składzie na pierwszym meczu Euro.

- Na pewno wraz ze sztabem medycznym zrobię wszystko, by zagrać. Tata mi cały czas powtarza, żebym sobie wybił z głowy, że boli, zacisnął zęby i walczył, bo cała Polska wierzy, że wrócę. Chciałbym. I to bardzo! - kontynuował, cytowany przez serwis "Łączy nas piłka".

- Marzeniem każdego piłkarza jest gra w pierwszym meczu mistrzostw. Zdaję sobie jednak sprawę, że na spotkaniu z Irlandią Północną EURO 2016 się nie kończy. Są jeszcze mecze z Niemcami i Ukrainą, które będą równie ważne. Jeśli nie będę gotowy na sto procent, to nie zagram. Wówczas oszukałbym samego siebie, trenera, kolegów z drużyny i kibiców. Muszę być przekonany, że pomogę reprezentacji - zakończył.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Łączy nas piłka
Grosicki: Zrobię wszystko, by zagrać
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji