PN odwiedziła bazę Niemców na Euro (wideo) - Mistrzostwa Europy - Wydarzenia

PN odwiedziła bazę Niemców na Euro (wideo)

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Mistrzostwa Europy
Czwartek, 09 Czerwiec 2016 15:11
Paweł Kapusta i Michał Czechowicz będą pełnił podczas finałów mistrzostw Europy rolę korespondentów "Piłki Nożnej". Obaj wyruszyli do Francji już kilka dni temu, a pierwszym etapem ich podróży było Evian-les-Bains - miejsce, gdzie swoją bazę w trakcie trwania turnieju będą mieć Niemcy.

Nasi korespondencji odwiedzili bazę Niemców

PN z bazy Niemców: Niemcy wybudowali miasto w mieście - KLIKNIJ!

Jak się okazało, nasi zachodni sąsiedzi po raz kolejny udowodnili, że niczego nie pozostawiają przypadkowi i dlatego ich centrum pobytowe znamionuje najwyższą klasę światową. Nie brakuje tam boisk treningowych, niezbędnego zaplecza dla zawodników i niezwykle funkcjonalnego biura prasowego. Krótko mówiąc, warunki praktycznie dla każdego (piłkarzy, dziennikarzy i członków sztabu) są idealne.

- Niemcy przyzwyczaili już nas, że zawsze podchodzą do tych spraw perfekcyjnie. Cztery lata temu w Gdańsku sami zbudowali centrum treningowe, podobnie było w trakcie mundialu w Brazylii. Tutaj wszystko jest dopięte na ostatni guzik - relacjonuje Michał Czechowicz.

Z Francji
Michał Czechowicz i Paweł Kapusta

PN odwiedziła bazę Niemców na Euro (wideo)
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji