GRUPA A
DrużynaPkt
FrancjaFRA17
SzwecjaSZW16
HolandiaHOL13
BułgariaBUG12
LuksemburgLUK5
BiałoruśBIA5
GRUPA B
DrużynaPkt
SzwajcariaSZW24
PortugaliaPOR21
WęgryWGR10
Wyspy OwczeWYS8
AND4
ŁotwaŁOT3
GRUPA C
DrużynaPkt
NiemcyNIE24
Irlandia PólnocnaIRP19
AzerbejdżanAZE10
CzechyCZE9
NorwegiaNOR7
San MarinoSAN0
GRUPA D
DrużynaPkt
SerbiaSER18
WaliaWAL14
IrlandiaIRL13
AustriaAUS9
GruzjaGRU5
MołdawiaMOL2
GRUPA E
DrużynaPkt
PolskaPOL19
CzarnogóraCZA16
DaniaDAN16
RumuniaRUM9
ArmeniaARM6
KazachstanKAZ2
GRUPA F
DrużynaPkt
AngliaANG20
SłowacjaSŁO15
SłoweniaSOW14
SzkocjaSZK14
LitwaLIT5
MaltaMAL0
GRUPA G
DrużynaPkt
HiszpaniaHIS22
WłochyWŁO19
AlbaniaALB13
IzraelIZR9
MacedoniaMAC7
LiechtensteinLIE0
GRUPA H
DrużynaPkt
BelgiaBEL22
Bośnia i HercegowinaBiH14
GrecjaGRE13
CyprCYP10
EstoniaEST8
GIB0
GRUPA I
DrużynaPkt
ChorwacjaCHO16
IslandiaISL16
TurcjaTUR14
UkrainaUKR14
FinlandiaFIN7
KOS1
wyniki

Wtorek w TV: Mecz o wszystko w Reykjavíku

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font
Wydarzenia - Mistrzostwa Świata 2018
Wtorek, 05 Wrzesień 2017 08:16
Eliminacyjny maraton wchodzi powoli na ostatnią prostą. We wtorkowy wieczór kibiców czeka kilka niezwykle emocjonujących starć, jednak zdecydowanie najciekawiej powinno podczas meczów Islandia - Ukraina oraz Kolumbia - Brazylia.
Islandczycy chcą zmyć plamę po ostatniej wpadce (fot. Łukasz Skwiot)


Łącznie, od piątku do środy (a więc nasz piłkarski weekend nieco się nie wydłuży) będziemy mogli zobaczyć na żywo aż 27 różnych meczów. Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską.

Piątek, 1 września:

> 18:00 Kazachstan - Czarnogóra (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Dania - Polska (Polsat, Polsat Sport)
> 20:45 Czechy - Niemcy (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Rumunia - Armenia (Polsat Sport News)

***

Sobota, 2 września:

> 14:45 Odra Opole - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
> 18:00 Gruzja - Irlandia (Polsat Sport Extra)
> 18:00 Finlandia - Islandia (Polsat Sport News)
> 20:45 Hiszpania - Włochy (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Ukraina - Turcja (Polsat Sport News)
> 22:00 Gremio Porto Alegre - Sport Recife (Eleven Sports)

***

Niedziela, 3 września:

> 12:30 Chrobry Głogów - Miedź Legnica (Polsat Sport)
> 18:00 Holandia - Bułgaria (Polsat Sport Extra)
> 18:00 Białoruś - Szwecja (Polsat Sport News)
> 20:45 Węgry - Portugalia (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Grecja - Belgia (Polsat Sport News)

***

Poniedziałek, 4 września:

> 18:00 Armenia - Dania (Polsat Sport Extra)
> 18:00 Azerbejdżan - San Marino (Polsat Sport News)
> 20:45 Polska - Kazachstan (Polsat, Polsat Sport)
> 20:45 Anglia - Słowacja (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Czarnogóra - Rumunia (Polsat Sport News)

***

Wtorek, 5 września:

> 20:45 Irlandia - Serbia (Polsat Sport)
> 20:45 Włochy - Izrael (Polsat Sport Extra)
> 20:45 Islandia - Ukraina (Polsat Sport News)
> 22:00 Boliwia - Chile (Eleven)
> 22:30 Kolumbia - Brazylia (Eleven Sports)

***

Środa, 6 września:

> 01:30 Argentyna - Wenezuela (Eleven Sports)
> 02:00 Paragwaj - Urugwaj (Eleven)


gar, PiłkaNożna.pl

Wtorek w TV: Mecz o wszystko w Reykjavíku
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji